Disky DOTZ – hádajte, aký model je najobľúbenejší

Disky DOTZ

Ak chcete svojmu vozidlu dodať nový vzhľad alebo len potrebujete trochu štýlu, disky Dotz sú skvelou voľbou. Sú to ľahké ale výkonné disky, ktoré sa dodávajú v lesklých povrchových úpravách.

O spoločnosti Dotz

Spoločnosť Dotz je od roku 1985 jedným z popredných dodávateľov diskov – je výborne hodnotená vďaka svojmu širokému sortimentu zliatinových diskov. Tento rakúsky výrobca spája moderný štýl svojich zliatinových diskov s presným inžinierstvom a remeselnou zručnosťou, ktorou je značka známa.

Najdôležitejším parametrom pri diskoch je, aby boli dostatočne odolné. Nemecká certifikácia TÜV zaručuje, že každé ponúkané koleso DOTZ je ideálne pre váš osobný automobil. Disky Dotz sú ľahké, ale zároveň odolné a kvalitné výrobky.

Aké typy diskov ponúka Dotz?

Dotz má širokú škálu produktov, všetky s charakteristickými znakmi tejto značky. Každý z nich vám prinesie zvýšenie výkonu vášho vozidla a okrem toho aj vizuálny štýl.

Veľký výber unikátnych vzorov zaručuje, že bez ohľadu na to, aký dizajn si vyberiete, sortiment Dotz uspokojí vaše túžby. Okrem toho si môžete vybrať z mnohých odtieňov a povrchových úprav. Medzi tie najobľúbenejšie patrí matná čierna, bronzová a saténovo chrómová povrchová úprava.

Spotrebitelia si môžu vybrať ideálny disk podľa svojho vkusu a vozidla. Disky od výrobcu Dotz sú na trhu už niekoľko rokov a vďaka ich širokému sortimentu pasujú takmer na každé vozidlo. Pozrite sa na širokú škálu rozmerov a dizajnových prevedení a vyberte si ten vhodný aj vy.

Prečo by ste si mali vybrať disky Dotz?

Neuspokojte sa s diskami, ktoré ponúkajú iba estetiku alebo iba výkon. Disky Dotz ako značka ponúkajú kombináciu estetiky aj výkonu. Ich kolesá sú navrhnuté s ohľadom na funkčnosť a odolnosť, pričom pozornosť je venovaná každému detailu. Práve preto má táto značka na trhu takú dlhotrvajúcu a skvelú reputáciu.

DOTZ SPA DARK

Model DOTZ SPA DARK patrí medzi veľmi dobre hodnotené a naozaj obľúbené produkty. Jeho asymetrický 10-lúčový dizajn s dynamickým vyzuálom vám vyrazí dych. Dizajn je univerzálny a štýlový s jemným nádychom agresivity. Je ideálny pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy rôznych značiek, ako sú VW Golf, VW Polo, Mazda 3, Ford Focus, Audi A3 a Seat Leon. Tieto dychberúce disky nájdete aj na našom e-shope.