4 naozaj štýlové disky Dezent

4 naozaj štýlové disky značky Dezent

Čo ponúka spoločnosť Dezent?

Portfólio diskov Dezent s rozmanitou ponukou je pravdepodobne jednou z najobľúbenejších medzi automobilovými nadšencami na celom svete. Spoločnosť má na výber disky s rôznymi dizajnami pre majiteľov vozidiel z celého sveta, ktoré vyhovujú akémukoľvek typu kolesa a štýlu vozidla .

V spoločnosti Dezent sa všetky kolesá vyrábajú vysokokvalitnou nemeckou technológiou. TUV schválilo každé jedno koleso vďaka jeho vynikajúcim technickým štandardom. V tomto článku sa budeme venovať niekoľkým najobľúbenejším typom diskov Dezent a dôvodom, prečo patria k najlepším na trhu.

DEZENT TD DARK SATIN BLACK

Dizajnové disky Dezent TD vo farbe Dark Satin Black zachytávajú klasický a nadčasový päťlúčový vzor. Každý lúč obsahuje konkávnu líniu na zachytenie svetla, ktorá zvýrazní jemný saténový odtieň. Retro-future estetika tohto nového dizajnu dokonale poteší všetkých zanietených autičkárov .

DEZENT TS DARK BLACK POLISHED FACE

Disky Dezent TS sú perfektné a sú určené pre majiteľov menších mestských áut a hatchbackov. Tento typ disku sa vyrába napríklad v obľúbenom 15″ palcovom prevedení s roztečou 4×100. Koleso Disponuje dvojitým štvorlúčovým vzorom vo farbe Dark Black Polished, ktorý dokonale zvýrazňuje už aj tak úžasný produkt.

DEZENT TM DARK MATT BLACK POLISHED FACE

Disky Dezent v matnej čiernej farbe s lešteným povrchom majú žiarivý dizajn, ktorý je ideálny pre nadšencov MINI. TM Dark má elegantný, športový dizajn , ktorý pozostáva z 10 čiernych lúčov so striebornými pruhmi v strede. Vďaka svojej estetike vyžaruje štýlový charakter veľkomesta.

DEZENT TE DARK MATT BLACK

Disky Dezent TE s povrchovou úpravou Dark Matt Black, zložitým vzorom a elegantným štýlom dodajú vášmu SUV moderný šmrnc. Jeho vzor je tvorený piatimi dvojlúčmi. Disky majú agresívne línie, ktoré budú dokonale vyzerať na každom SUV vozidle, napríklad na modeloch Porsche Cayenne, BMW X alebo Hyundai Santa Fe.

Spoločnosť Dezent ponúka celý rad moderných diskov, ktoré majú špičkovú kvalitu.