Disky AEZ – 6 našich favoritov

Disky AEZ - 6 naších favoritov

Spoločnosť AEZ dbá na to, aby bola kvalita v popredí jej výrobných procesov. Disky AEZ sú prísne testované a certifikované nemeckými TUV normami. Vysokokvalitné výrobky, inovatívne nápady a neustále udávanie trendov sú tiež nevyhnutnou podmienkou stabilného a úspešného rastu.

Viac ako 20-ročná história spoločnosti AEZ priniesla veľa štýlových kúskov. Úspech je založený na ich inovatívnych výrobkoch, vynikajúcej kvalite a dizajne. Produktová rada AEZ zahŕňa klasické dizajny kolies, ale aj špeciálne kúsky pre 3 nemecké prémiové značky Audi, BMW a Mercedes. Samozrejme, ponúka široký sortiment kolies aj pre SUV vozidlá a off-roady.

Prečítajte si o niektorých produktoch, ktoré spoločnosť AEZ WHEELS ponúka

AEZ CREST

Dizajn Crest od spoločnosti AEZ je dlhoročnou klasikou na trhu hliníkových kolies. Pozostáva z krížových lúčov, ktoré sú viditeľné na boku, čím získava športovejší vzhľad ako mnohé dizajny svojej doby. Stred zameraný na kompaktnosť, orientáciu a sofistikovanosť navrhli a skonštruovali inžinieri spoločnosti AEZ. Skladá z päťuholníka, ktorý jasne vyčnieva z nudného trendu ostatných dostupných diskov na trhu.

AEZ NORTH

Disky AEZ North sú určené pre obľúbené modely Volvo strednej triedy, ako sú XC60, XC40, V90 Cross Country, V60 a V40, a tiež pre sedany Volvo, ako sú S90 a S60. Vďaka certifikátom ECE je koleso automaticky registrované a kompatibilné s vašim automobilom. Vďaka tomu je možné použiť originálne skrutky a stredové krytky ráfikov od výrobcu vozidla.

So širokou škálou je AEZ North k dispozícii v rôznych veľkostiach, v lesklej čiernej aj bronzovej farbe. Vďaka certifikácii VTA je koleso kompatibilné aj s mnohými ďalšími vozidlami.

AEZ PANAMA

Koleso je k dispozícií pre vozidlá SUV, ako napríklad pre modely Porsche Macan, Cayenne, GLE Coupé, BMW X3 až X6, Audi Q7 a tiež vozidlá ako VW Touareg. Disky AEZ Panama sa dokonale hodia aj na Range Rover Discovery, Discovery Sport a Evoque.

AEZ RAISE

Disky AEZ Raise má päť rovnomerne rozmiestnených, inovatívne zoskupených dvoj lúčov, ktoré akoby vyrastali z jedného koreňa. Lúče v tvare písmena Y sa bez námahy rozťahujú do obruby a dodávajú kolesu rozmer. Množstvo svetelných prechodov na špicoch a konkávny stred podčiarkujú technický dizajn tohto kolesa.

AEZ STEAM

Disky AEZ Steam su vyrobené v Nemecku. Majú klasický dizajn, ktorý skutočne ladí s dnešnou dobou. Ráfiky kolesa s 15 hranami ponúkajú športový a zároveň elegantný dizajn. Ráfik je stupňovitý, s päťnásobnou ozdobnou stredovou plochou. Hrany okolo ráfika sa vyznačujú rafinovanou úrovňou dizajnu, ktorá je viditeľná v každom rozmere kolesa.

AEZ STRAIGHT

Dizajnéri rovného 10-lúčového dizajnu AEZ dokázali bez námahy kombinovať rôzne materiály a textúry. Usporiadanie je elegantné a rovné, s celkovo dôkladným vzhľadom. Napriek konkávnemu tvaru je to stále aerodynamické a vyvážené koleso. Jednostranné vzpery a ostrejšie hrany dodávajú tomuto kolesu ostrý vzhľad a dynamiku.